?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry

KRYTYKA new template

Шановні передплатники та читачі «Критики»,

ми дуже вдячні за ваше терпіння та розуміння через затримку із виходом наших чисел та дуже цінуємо Вашу готовність підтримати нас у цей момент.

Разом з усіма "Критика" пережила непрості часи. Разом з усіма нам потрібно було вирішувати, що є найважливішим саме у той момент. Протягом останніх місяців і наша редакція, й наші автори та авторки, відкладали щоденні часописні обов'язки та займалися тим, що було нагальним та життєво необхідним. Відтак ми зробили свій внесок до поширення інформації у світі про події в Україні, докладалися до формулювання нагальних проблем часу, долучилися до унікального за масштабом залучення західних інтелектуальних кіл до осмислення українських подій. На жаль, це також призвело до збою у графіку виходу часопису, який ми наздогнали восени.

Тепер, коли ситуація стабілізувалася, ми зрозуміли, що журнал потребує серйозних реформ. Потрясіння, які ми розділили разом з вами, змусили нас переглянути те, що ми робимо. Зараз редакція працює над зміною наповнення часопису, його формату, дизайну та підходів. Вже невдовзі, починаючи від числа за січень-лютий 2014 року, Ви отримаєте оновлену «Критику». Якщо Ви переплатили «Критику» від січня, то, відповідно, Ви отримаєте усі числа, які передплатили, вже у новому форматі.

Водночас хочемо звернути вашу увагу на введення електронної передплати на матеріяли часопису та порталу «Критики»:http://krytyka.com/ua/subscription. Усі чинні передплатики тепер мають змогу активувати електронний доступ до порталу, що містить як архівні, так і зовсім свіжі числа часопису.

Усіх передплатників ми вважаємо насамперед своїми друзями та меценатами, котрі уможливлюють нашу незалежність, високу якість та загалом роботу нашого неприбуткового, аванґардного видання. Усі надходження від передплат та продажу часопису, усі благочинні внески спрямовуються насамперед на подальшу нашу роботу, на підтримку порталу та наших авторок і авторів: http://krytyka.com/ua/donations

Щиро дякуємо ще раз за вашу підтримку та розуміння.

З повагою,

Редакція «Критики»:

Професор Григорій Грабович, головний редактор
Оксана Форостина, виконавча редакторка
Олег Коцюба, головний редактор веб-порталу www.krytyka.com

PS: Усі запитання стосовно передплати та електронного доступу просимо звертати за адресою subscription@krytyka.com.

Latest Month

July 2014
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner